UWAGA! System do realizacji wizji mediaserwer Coolux 4x DVI (FullHD) - dostępny w naszym magazynie.
Zadzwoń! - doradzimy Ci jak wykorzystać go na Twoim evencie. Kontakt: 795-525-795, biuro@visau.pl
UWAGA! Nowości multimedialne: ekran diodowy PixelArt HD2 - 211m2, stół multimedialny 65", interaktywne głosowania dla ponad 1.000 osób.
ZAPRASZAMY do składania zamówień. Kontakt: tel. 22 243-08-68, biuro@visau.pl
Wybór i wycena obsługi
Wybrano: 0 produktów
biuro@visau.pl +48 22 243-08-68

Nasze realizacje

Przedstawiamy Państwu nasze wybrane realizacje, w których uczestniczyliśmy jako firma obsługująca konferencje, głosowania bezprzewodowe oraz tłumaczenia symultaniczne.

Techniczna obsługa imprezy firmowej jako Balu Noworocznego, Kielce, 2015

Obsługa imprezy firmowej złożonej z części konferencyjnej i uroczystego balu.

Nowy Rok rozpoczęliśmy od obsługi Balu Noworocznego dla grupy firm, jednego z najzamożniejszych Polaków. Do naszych zadań należało zainstalowanie ekranu diodowego PixelArt HD2 (6x2.5m), ekranów 55" (6sztuk) oraz pełnej obsługi realizacyjnej (realizator wizji, mikser wizji, macbooki, itp). W części wieczornej balu, ekran diodowy PixelArt służył jako tło podczas koncertu gwiazd.
Multimedia użyte podczas eventu:

Pełna(!) obsługa techniczna konferencji i uroczystej gali, Warszawa, 2014

Konferencja, uroczysta gala, impreza dwudniowa, drugiego dnia obsługa oświetleniowa występu Papa D.

Naszym zadaniem było zapewnienie obsługi technicznej podczas dwudniowego eventu w hotelu Double Tree by Hilton. Część konferencyjna i uroczysta wieczorna gala miała miejsce w największej sali tego hotelu. Główne zadania to: zapewnienie multimediów do obsługi wizji wraz z realizacją, zapewnienie oświetlenia wraz z realizacją światła oraz zapewnienie obsługi wideo. Światło. Oświetlaliśmy scenę, ściany, powierzchnię sali (podzieloną na cztery kolory). Do tego celu użyliśmy blisko 100 ruchomych głów i 70 listew LED 300Wat. Światło tworzyło klimat podczas części konferencyjnej, bankietowej i podczas koncertu gwiazdy. Wizja (multimedia + wizja + realizacja wideo). Za sceną został ustawiony ekran diodowy PixelArt HD2, który był głównym tłem podczas konferencji. Na środku sceny został podwieszony cube wykonany z powierzchni projekcyjnej. Na każdej ścianie cuba wyświetlaliśmy obraz z projektorów 18.000ANSI FullHD. Dodatkowo zapewnialiśmy realizację wizji z czterech kamer.
Multimedia użyte podczas eventu:

Obsługa konferencji i spotkania integracyjnego, Kraków/Toruń, 2014

Kompleksowa obsługa multimedialna dwóch jednodniowych imprez.

W Krakowie i Toruniu obsługiwaliśmy multimedialnie cykl konferencji dla klienta z branży chemii rolniczej. Podczas części konferencyjnej na scenie występowały osoby z zarządu firmy, a w części wieczornej zespół taneczno-wokalny. Do naszych zadań należało: zainstalowanie kraty scenicznej, światła (wraz z realizacją), nagłośnienia, projekcji (projektory FullHD 7.500ANSI), głosowanie bezprzewodowe.
Multimedia użyte podczas eventu:

Pożegnanie Donalda Tuska z Platformą Obywatelską, Warszawa, 2014

Techniczna obsługa konwencji Platformy Obywatelskiej podczas wyborów samorządowych.

Mieliśmy okazję współuczestniczyć przy technicznej obsłudze konwencji Platformy Obywatelskiej, na której Donald Tusk podziękował i pożegnał się z działalnością w Platformie Obywatelskiej na rzecz nowych wyzwań, które czekają na niego w Brukseli. Nie ukrywamy, że temat ten był dla nas wyzwaniem i bardzo chcieliśmy go zrealizować. Na konwencję polityczną udostępnialiśmy ekran diodowy PixelArt HD2, z którego zbudowaliśmy i podwiesiliśmy cube. Pomysł został przyjęty bardzo pozytywnie. Dziękujemy za zaufanie!
Multimedia użyte podczas eventu:

Finał konkursu "Loteria w kropki" dla Biedronki, Warszawa, 2014

Techniczna obsługa uroczystej gali dla uczestników konkursu organizowanego w sklepach Biedronka.

W warszawskim hotelu Hilton, miała miejsce gala finałowa konkursu "Loteria w kropki". Do naszych zadań należało zapewnienie projekcji podczas kilkudniowej imprezy. Użyliśmy ekranów ramowych 16:9, projektorów 10.000 ANSI FullHD. Byliśmy odpowiedzialni za realizację wizji, zapewnienie operatorów kamer.
Multimedia użyte podczas eventu:

Tłumaczenie symultaniczne dla 1650 osób, Świdnica, 2014

V jubileuszowy Kongres Regionów w Świdnicy - obsługa tłumaczeń symultanicznych.

Wydarzenie jakim jest Kongres Regionów w Świdnicy nikomu nie trzeba przedstawiać. Gościem honorowym w tym roku był były burmistrz Nowego Jorku Rudolph Giuliani. To właśnie my mieliśmy okazję zapewniać wsparcie podczas tłumaczenia symultanicznego dla 1.650 osób równocześnie. Wszystko się udało.
Multimedia użyte podczas eventu:

Interaktywne spotkanie dotyczące Unii Europejskiej w Och Teatrze, Warszawa, 2014

Obsługa bezprzewodowego głosowania i realizacja wizji dla Ministerstwa Gospodarki.

W warszawskim Och Teatrze realizowaliśmy imprezę poświęconą zagadnieniom związanym z Unią Europejską. Jednym z gości był premier Janusz Piechociński. Podczas interaktywnego spotkania wykorzystywaliśmy system do bezprzewodowego głosowania. W głosowaniu uczestniczyło 300 osób. Podczas imprezy byliśmy również odpowiedzialni za realizację wizji.
Multimedia użyte podczas eventu:

Multimedialna obsługa panelu dyskusyjnego, Gdańsk, 2014

Obsługa techniczna debaty nt. bezpieczeństwa dostaw ropy i gazu do Polski

Zapewnialiśmy techniczną obsługę imprezy, panelu dyskusyjnego na Politechnice Gdańskiem. Tym razem instalowaliśmy ekran diodowy 5x3m, mikser wizji. Wynajęty ekran diodowy pełnił rolę tła za zgromadzonymi prelegentami. Jednym z gości był minister infrastruktury. Dodatkowo realizowaliśmy transmisję obrazu z kamery na ekran diodowy.
Multimedia użyte podczas eventu:
Sprawdź aktualne oferty pracy w Visau