Wybór i wycena obsługi
Wybrano: 0 produktów
biuro@visau.pl +48 22 243-08-68

Nasze realizacje

Przedstawiamy Państwu nasze wybrane realizacje, w których uczestniczyliśmy jako firma obsługująca konferencje, głosowania bezprzewodowe oraz tłumaczenia symultaniczne.

Pożegnanie Donalda Tuska z Platformą Obywatelską, Warszawa, 2014

Techniczna obsługa konwencji Platformy Obywatelskiej podczas wyborów samorządowych.

Mieliśmy okazję współuczestniczyć przy technicznej obsłudze konwencji Platformy Obywatelskiej, na której Donald Tusk podziękował i pożegnał się z działalnością w Platformie Obywatelskiej na rzecz nowych wyzwań, które czekają na niego w Brukseli. Nie ukrywamy, że temat ten był dla nas wyzwaniem i bardzo chcieliśmy go zrealizować. Na konwencję polityczną udostępnialiśmy ekran diodowy PixelArt HD2, z którego zbudowaliśmy i podwiesiliśmy cube. Pomysł został przyjęty bardzo pozytywnie. Dziękujemy za zaufanie!
Multimedia użyte podczas eventu:

Finał konkursu "Loteria w kropki" dla Biedronki, Warszawa, 2014

Techniczna obsługa uroczystej gali dla uczestników konkursu organizowanego w sklepach Biedronka.

W warszawskim hotelu Hilton, miała miejsce gala finałowa konkursu "Loteria w kropki". Do naszych zadań należało zapewnienie projekcji podczas kilkudniowej imprezy. Użyliśmy ekranów ramowych 16:9, projektorów 10.000 ANSI FullHD. Byliśmy odpowiedzialni za realizację wizji, zapewnienie operatorów kamer.
Multimedia użyte podczas eventu:

Tłumaczenie symultaniczne dla 1650 osób, Świdnica, 2014

V jubileuszowy Kongres Regionów w Świdnicy - obsługa tłumaczeń symultanicznych.

Wydarzenie jakim jest Kongres Regionów w Świdnicy nikomu nie trzeba przedstawiać. Gościem honorowym w tym roku był były burmistrz Nowego Jorku Rudolph Giuliani. To właśnie my mieliśmy okazję zapewniać wsparcie podczas tłumaczenia symultanicznego dla 1.650 osób równocześnie. Wszystko się udało.
Multimedia użyte podczas eventu:

Interaktywne spotkanie dotyczące Unii Europejskiej w Och Teatrze, Warszawa, 2014

Obsługa bezprzewodowego głosowania i realizacja wizji dla Ministerstwa Gospodarki.

W warszawskim Och Teatrze realizowaliśmy imprezę poświęconą zagadnieniom związanym z Unią Europejską. Jednym z gości był premier Janusz Piechociński. Podczas interaktywnego spotkania wykorzystywaliśmy system do bezprzewodowego głosowania. W głosowaniu uczestniczyło 300 osób. Podczas imprezy byliśmy również odpowiedzialni za realizację wizji.
Multimedia użyte podczas eventu:

Multimedialna obsługa panelu dyskusyjnego, Gdańsk, 2014

Obsługa techniczna debaty nt. bezpieczeństwa dostaw ropy i gazu do Polski

Zapewnialiśmy techniczną obsługę imprezy, panelu dyskusyjnego na Politechnice Gdańskiem. Tym razem instalowaliśmy ekran diodowy 5x3m, mikser wizji. Wynajęty ekran diodowy pełnił rolę tła za zgromadzonymi prelegentami. Jednym z gości był minister infrastruktury. Dodatkowo realizowaliśmy transmisję obrazu z kamery na ekran diodowy.
Multimedia użyte podczas eventu:

V ogólnopolska debata o zdrowiu seksualnym, Warszawa, 2014

Kompleksowa obsługa jednodniowej konferencji. Obsługa wizji, światła, dźwięku, relacja wideo.

Byliśmy całkowicie odpowiedzialni za obsługę techniczną debaty w warszawskim hotelu Marriott. W debacie udział wzięli: Zbigniew Lew-Starowicz, Zbigniew Izdebski, Ryszard Kalisz, Wanda Nowicka, Jacek Żakowski, Ewa Kasprzyk i inni. Do naszych zadań należało zapewnienie wizji (ekran diodowy PixelArt HD2, podglądy 32", mikser wizji, realizator wizji), światło (ruchome głowy, etc, ledbar, realizator światła), nagłośnienie (10x mikrofon, 4x kolumna, bassy, mikser Behringer x32). Zapewnialiśmy również system recepcyjny do identyfikowania uczestników konferencji oraz relację video z wydarzenia.
Multimedia użyte podczas eventu:

Wyjazdowa impreza konferencyjno- szkoleniowo- firmowa, Ryga, 2014

Obsługa eventu na Łotwie. Konferencja. Szkolenie. Impreza firmowa. Kompleksowo!

Mieliśmy okazję odwiedzić Rygę. Na miejscu obsługiwaliśmy kilkudniowy event, który był konferencją, szkoleniem i imprezą firmową. Do naszych zadań należało: nagłośnienie zespołu (perkusja, gitary, klawisze, saksofon, wokal), nagłośnienie kilku sal konferencyjnych, zapewnienie wizji do sal konferencyjnych, obsługa głównej części konferencji (tym razem użyliśmy ekranów projekcyjnych 16:9 i projektorów FullHD), zapewnienie światła na scenie (ruchome głowy, washe, etc). Na miejscu obsługę zapewniało pięciu techników.
Multimedia użyte podczas eventu:

8 urodziny Pasażu Świętokrzyskiego, Kielce, 2014

Obsługa techniczna eventu w galerii handlowej.

Mieliśmy okazję uczestniczyć w 8 urodzinach galerii handlowej w Kielcach. Naszym zadaniem była obsługa ekranu diodowego, zapewnienie operatorów kamer oraz realizacja wizji.
Multimedia użyte podczas eventu:
Sprawdź aktualne oferty pracy w Visau