UWAGA! System do realizacji wizji mediaserwer Coolux 4x DVI (FullHD) - dostępny w naszym magazynie.
Zadzwoń! - doradzimy Ci jak wykorzystać go na Twoim evencie. Kontakt: 795-525-795, biuro@visau.pl
UWAGA! Nowości multimedialne: ekran diodowy PixelArt HD2 - 211m2, stół multimedialny 65", interaktywne głosowania dla ponad 1.000 osób.
ZAPRASZAMY do składania zamówień. Kontakt: tel. 22 243-08-68, biuro@visau.pl
Wybór i wycena obsługi
Wybrano: 0 produktów
biuro@visau.pl +48 22 243-08-68

Nasze realizacje

Przedstawiamy Państwu nasze wybrane realizacje, w których uczestniczyliśmy jako firma obsługująca konferencje, głosowania bezprzewodowe oraz tłumaczenia symultaniczne.

Świąteczne stoisko Chanel w Galerii Mokotów, Warszawa, 2016

W Galerii Mokotów mieliśmy przyjemność zapewniać ekrany bezszwowe na świąteczne stoisko promocyjne firmy Chanel.
Multimedia użyte podczas eventu:

Rada programowa Platformy Obywatelskiej, Wrocław, 2016

wyginane ekrany diodowe HD5, ekrany diodowe HD2, obsługa wizji z wykorzystaniem mediaserwerów Coolux

We Wrocławiu odbyła się rada programowa Platformy Obywatelskiej. Na tym wydarzeniu byliśmy odpowiedzialni za zainstalowanie ekranów diodowych oraz realizację wizji. Zainstalowaliśmy trzy wyginane ekrany diodowe PixelArt HD5 flex oraz jeden ekrany PixelArt HD2. Przy użyciu mediaserwerów Coolux byliśmy w stanie wyświetlić jednolity obraz, zarządzać obrazem oraz w wyświetlać materiał z wielu źródeł w różnych miejscach na ekranach.
Multimedia użyte podczas eventu:

Kompleksowo! - obsługa spotkania firmowego dla firmy Tefal, Warszawa, 2016

świecimy, nagłaśniamy, wyświetlamy... w Qchni Artystycznej.

Tuż przed wakacjami odbyło się spotkanie firmowe pracowników firmy Tefal. Podczas tego spotkania mieliśmy okazję zapewnić kompleksową obsługę techniczną. Nagłaśnialiśmy... część konferencyjną, koncertową i rozrywkową. Świeciliśmy... podczas podziękowań, występów muzyków, występów tanecznych. Wyświetlaliśmy... prezentacje i wizuale. Na evencie wykorzystaliśmy nasze najnowsze głowy wash w250.
Multimedia użyte podczas eventu:

111m2 ekranu diodowego na Pharmacy & Bussines w hotelu Narvil, Serock, 2016

czyli multimedia oraz mediaserwery Coolux na konferencji i koncercie gwiazd.

Połączyliśmy siły... tym razem na scenie wystąpił ekran diodowy PixelArt HD2 oraz PixelArt Flex HD5. Łącznie to ponad 111m2 ekranów diodowych. Dodatkowo ekrany bezszwowe, ekrany 80", ekrany 46". Całość wizji zarządzana była przez mediaserwer Coolux. Na sali cały czas obecnych było czterech operatorów kamer, którzy odpowiedzialni byli za przekaz live z konferencji i eventu. Cała impreza podzielona była na dwie części: konferencyjną i wieczorną uroczytą galę. Przed całym eventem byliśmy odpowiedzialni za produkcję materiałów video wykorzystywanych na imprezie.
Multimedia użyte podczas eventu:

Mediaserwer Coolux i PixelArt HD2 zapraszają na 5. urodziny Polo TV, Warszawa, 2016

czyli huczna zabawa do białego rana przy polskiej muzyce w Explosion Club.

W warszawskim klubie Explosion miała miejsce impreza urodzinowa POLO TV. W tle sceny instalowaliśmy ekran diodowy HD2 oraz wygięty ekran diodowy HD5 (z lewej i prawej strony). Dodatkowo na froncie sceny zainstalowaliśmy dwa ekrany "karo" z diody HD2. Wizja na wszystkich ekranach była zarządzana przez mediaserwery Coolux.
Multimedia użyte podczas eventu:

Dioda PixelArt HD2 sprawdzona w warunkach bojowych, Drawsko, 2016

czyli testowaliśmy ekran diodowy na poligonie podczas ćwiczeń Anakonda-16.

To byłą długa podróż, ciekawe miejsce i niestandardowe procedury. 30m2 ekranu diodowego PixelArt HD2 zainstalowaliśmy na poligonie w Drawsku Pomorskim. Wynajęty telebim pełnił funkcję tła zainstalowanego za plecami prelegentów.
Multimedia użyte podczas eventu:

Cykliczny event i szkolenia firmowe dla ponad 1.000 osób, Szczecinek, 2016

czyli pełna aranżacja showroomu na potrzeby eventu.

Naszym zadaniem było zaaranżowanie showroomu na potrzeby przeprowadzenia szkoleń i zorganizowania imprezy firmowej dla ponad 1.000 z całej Europy. Impreza złożona była z pięciu cykli. Do naszych obowiązków należało zapewnienie sceny, oświetlenia, nagłośnienia oraz wizji. Event prowadzony był na całej powierzchni hali. Właśnie dlatego konstrukcje sceniczne i oświetlenie instalowane były na całej powierzchni hali. Podczas eventu cały czas pracował zespół realizatorów kamer, który odpowiedzialny był zarówno za przekaz statyczny jak i dynamiczny z całej hali. Część wieczorna, to występy zespołów muzycznych.
Multimedia użyte podczas eventu:

Stoisko firmy Microsoft na VIII Europejskim Kongresie Gospodarczym, Katowice, 2016

czyli jak wykorzystać mediaserwery Coolux na stoiskach promocyjnych.

W tym roku podczas VIII Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach wspieraliśmy firmę Microsoft. Byliśmy odpowiedzialni za multimedia na stoisku promocyjnym. Aby w sposób elastyczny i nowoczesny zarządzać multimediami i światłem na stoisku zaproponowaliśmy użycie mediaserwerów Coolux. Na stoisku stworzyliśmy kilka stref produktowych, na których w sposób dynamiczny zarządzaliśmy wizją i światłem. Dodatkowo w strefie firmy Microsoft zapewniliśmy nagłośnienie oraz wsparcie konstrukcyjne/sceniczne (kratownice, wyciągarki, podwieszenia, itp.)
Multimedia użyte podczas eventu:
Sprawdź aktualne oferty pracy w Visau