UWAGA! System do realizacji wizji mediaserwer Coolux 4x DVI (FullHD) - dostępny w naszym magazynie.
Zadzwoń! - doradzimy Ci jak wykorzystać go na Twoim evencie. Kontakt: 795-525-795, biuro@visau.pl
UWAGA! Nowości multimedialne: ekran diodowy PixelArt HD2 - 211m2, stół multimedialny 65", interaktywne głosowania dla ponad 1.000 osób.
ZAPRASZAMY do składania zamówień. Kontakt: tel. 22 243-08-68, biuro@visau.pl
Wybór i wycena obsługi
Wybrano: 0 produktów
biuro@visau.pl +48 22 243-08-68

Nasze realizacje

Przedstawiamy Państwu nasze wybrane realizacje, w których uczestniczyliśmy jako firma obsługująca konferencje, głosowania bezprzewodowe oraz tłumaczenia symultaniczne.

Cykliczny event i szkolenia firmowe dla ponad 1.000 osób, Szczecinek, 2016

czyli pełna aranżacja showroomu na potrzeby eventu.

Naszym zadaniem było zaaranżowanie showroomu na potrzeby przeprowadzenia szkoleń i zorganizowania imprezy firmowej dla ponad 1.000 z całej Europy. Impreza złożona była z pięciu cykli. Do naszych obowiązków należało zapewnienie sceny, oświetlenia, nagłośnienia oraz wizji. Event prowadzony był na całej powierzchni hali. Właśnie dlatego konstrukcje sceniczne i oświetlenie instalowane były na całej powierzchni hali. Podczas eventu cały czas pracował zespół realizatorów kamer, który odpowiedzialny był zarówno za przekaz statyczny jak i dynamiczny z całej hali. Część wieczorna, to występy zespołów muzycznych.
Multimedia użyte podczas eventu:

Stoisko firmy Microsoft na VIII Europejskim Kongresie Gospodarczym, Katowice, 2016

czyli jak wykorzystać mediaserwery Coolux na stoiskach promocyjnych.

W tym roku podczas VIII Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach wspieraliśmy firmę Microsoft. Byliśmy odpowiedzialni za multimedia na stoisku promocyjnym. Aby w sposób elastyczny i nowoczesny zarządzać multimediami i światłem na stoisku zaproponowaliśmy użycie mediaserwerów Coolux. Na stoisku stworzyliśmy kilka stref produktowych, na których w sposób dynamiczny zarządzaliśmy wizją i światłem. Dodatkowo w strefie firmy Microsoft zapewniliśmy nagłośnienie oraz wsparcie konstrukcyjne/sceniczne (kratownice, wyciągarki, podwieszenia, itp.)
Multimedia użyte podczas eventu:

Techniczna obsługa stoisk targowych w Niemczech i Francji, Berlin/Paryż, 2016

ekrany diodowego HD2, ekrany bezszwowe 55", nagłośnienie na stoiskach targowych.

W specjalnie wydzielonej strefie lotniska Schonefeld pod Berliniem oraz w okolicach portu lotniczego CDG w Paryżu miały miejsce targi militarnego przemysłu lotniczego. Podczas tego wydarzenia zapewniliśmy pełną obsługę multimedialną stoisk targowych i odbywających się konferencji. Na stoiskach zostały zainstalowane: ekrany diodowe PixelArt HD2, ekrany bezszwowe 55", ekrany LED 46", nagłośnienie, ekrany dotykowe. Nowym rozwiązaniem użytym na stoiskach była możliwość zarządzania materiałami wyświetlanymi na głównym ekranie diodowym za pomocą tabletów. Druga edycja targów miała miejsce w Paryżu.
Multimedia użyte podczas eventu:

Międzynarodowa konferencja makijażu permanentnego (TIPMCC), Warszawa, 2016

ekran diodowy PixelArt HD2 jako główny podgląd zabiegów makijażu permanentnego.

TIPMCC to trzydniowa konferencja poświęcona prezentacji najnowszych technik i odkryć w dziedzinie PMU. Podczas konferencji prowadziliśmy relację wideo z zajęć praktycznych prowadzonych przez przez światowej sławy specjalistów. Na spotkaniu w warszawskim hotelu Marriott zapewniliśmy ekran diodowy PixelArt HD2, zespół operatorów kamer, realizację wizji, oświetlenie, nagłośnienie oraz aparaturę do tłumaczeń symultanicznych.
Multimedia użyte podczas eventu:

Multimedialne stoiska na kongresie farmaceutycznym, Kielce, 2016

Ekrany bezszwowe, ekrany diodowe, kratownice...

Podczas krajowego kongresu medycznego mieliśmy okazję zapewniać multimedia na stoiska wystawiennicze. W tym roku użyliśmy: ekranów diodowych PixelArt HD5, ekranów diodowych PixelArt HD2 oraz ekranów bezszwowych. Do naszych zadań należało również podwieszanie konstrukcji scenicznej oraz obsługa wizji.
Multimedia użyte podczas eventu:

1.000 osób głosuje na evencie z okazji 25-lecia BP, Kraków, 2016

czyli jak zorganizować konferencję ciekawą dla uczestników?

Wspaniałe centrum konferencyjne w Krakowie odwiedziło 1.000 osób. Doskonałą okazją do takiego spotkania było 25-lecie firmy BP w Polsce. Podczas eventu byliśmy odpowiedzialni za zapewnienie pełnej obsługi technicznej dla bezprzewodowego głosowania - dostarczenie pilotów, serwer wraz z odbiornikami, analizę wyników w czasie rzeczywistym oraz wyświetlanie wyników głosowania na ekranie. Z technicznego punktu widzenia, wyzwaniem było zapewnienie równomiernego zasięgu w każdym miejscu tej sali. Sala składa się z części centralnej oraz czterech! pięter balkonów. Wszystko wyszło perfekcyjnie!
Multimedia użyte podczas eventu:

Obsługa multimedialna konferencji Sektor 3.0., Warszawa, 2016

czyli spotkanie miłośników nowych technologii w Centrum Nauki Kopernik.

To już VI edycja konferencji poświęconej dyskusją nt. nowych technologii. Z roku na rok konferencja się rozwija, a my mamy możliwość zapewnienia większej ilości multimediów, światła, nagłośnienia. W tym roku zapewnialiśmy: kilka ekranów diodowych PixelArt HD2, realizację wizji na ekranach bezszwowych, projektorach, ekranach diodowych oraz ekranach lcd równocześnie. Podczas wystąpień prelegentów (m.in. Jarosława Kuźniara, Szymona Majewskiego) byliśmy odpowiedzialni za realizację oświetlenia. Dodatkowo podczas konferencji użyliśmy również naszych nowych dymiarek Atmosphere MDG. Wyposażyliśmy również strefę targową w 28 identycznych ekranów led 46" z dyskami twardymi.
Multimedia użyte podczas eventu:

Aranżacja multimediów, światła i nagłośnienia dla 3.000 osób. 20-te urodziny sieci handlowej, Warszawa, 2016

500+ to dla nas za mało - event na 3000+ osób (wizja + dźwięk + światło).

Hala na warszawskich wyścigach to idealne miejsce na ciekawą zamkniętą imprezę firmową. A dla nas... ciekawe wyzwanie zawodowe - to właśnie lubimy! Na zewnątrz... Oświetlenie kilkuhektarowego terenu To ponad kilometr kabli. Lampy space cannon, colorado, par56. Oświetlenie wejścia - to wodoodporne głowy ruchome (tak, padał deszcz ;-) i klatka zbudowana z konstrukcji scenicznej. Zapraszamy do środka...
Multimedia użyte podczas eventu:
Sprawdź aktualne oferty pracy w Visau