UWAGA! System do realizacji wizji mediaserwer Coolux 4x DVI (FullHD) - dostępny w naszym magazynie.
Zadzwoń! - doradzimy Ci jak wykorzystać go na Twoim evencie. Kontakt: 795-525-795, biuro@visau.pl
UWAGA! Nowości multimedialne: ekran diodowy PixelArt HD2 - 211m2, stół multimedialny 65", interaktywne głosowania dla ponad 1.000 osób.
ZAPRASZAMY do składania zamówień. Kontakt: tel. 22 243-08-68, biuro@visau.pl
Wybór i wycena obsługi
Wybrano: 0 produktów
biuro@visau.pl +48 22 243-08-68

Nasze realizacje

Przedstawiamy Państwu nasze wybrane realizacje, w których uczestniczyliśmy jako firma obsługująca konferencje, głosowania bezprzewodowe oraz tłumaczenia symultaniczne.

Obsługa konferencji farmaceutcznej oraz koncertu Jose Torresa, Jachranka, 2015

Wizja, nagłośnienie, światło - konferencja i koncert.

W hotelu Warszawianka obsługiwaliśmy spotkanie firmowe. Pierwsza część spotkania miała charakter konferencyjny. Podczas obsługi konferencji używaliśmy: ekranów projekcyjnych i projektorów, nagłośnienia, systemów do realizacji wizji, oświetlenia. Druga część spotkania - to koncert Jose Torresa. Byliśmy odpowiedzialni za: nagłośnienie i mikrofony dla zespołu, oświetlenie koncertu (reflektory profilowe, głowy ruchome spot 700, ringo wash, listwy led).
Multimedia użyte podczas eventu:

Słuchacze Radia Olsztyn głosują!, Olsztyn, 2015

a my obsługujemy bezprzewodowe głosowanie podczas konkursu "Droga do Niepodległości"

Po raz kolejny, mamy okazję obsługiwać konkurs multimedialny organizowany przez Radio Olsztyn. Podczas eventów zapewniamy sprzęt do bezprzewodowych głosowań, ekrany projekcyjne, projektory oraz realizację wizji.
Multimedia użyte podczas eventu:

Formuła 1 na ekranie diodowym PixelArt HD2, Warszawa, 2015

Przedstawiamy jedną z wakacyjnych realizacji.

W lipcu, sierpniu i wrześniu mieliśmy okazję, kilkukrotnie gościć w Stacji Mercedes. Do naszych zadań należała instalacja ekranu diodowego PixelArtHD2 o wymiarach 2.5x1.5m. Ekran służył jako niewielki telebim do oglądania transmisji z wyścigów Forumły 1 oraz jako narzędzie do wyświetlania prezentacji podczas wcześniejszego spotkania.
Multimedia użyte podczas eventu:

Gala farmaceuty - obsługa eventu w hotelu Narvil, Serock, 2015

Obsługa wizji oraz aplkacja dedykowana - elektroniczny system zamówień dla farmaceutów.

Blisko 50 wystawców, korzystało z ponad 100 tabletów wspieranych przez 5 serwerów. Tak właśnie wyglądało wsparcie informatyczne podczas uroczystej Gali Farmaceuty. Specjalnie na potrzeby tego spotkania stworzyliśmy aplikację umożliwiającą przyjmowanie zamówień. Aplikacja została zintegrowana z systemem konkursowym, który generował kupony. Kupony brały udział w losowaniu nagrody głównej. Aplikacja dedykowana została stworzona przez zespół naszych informatyków. Dodatkowo wspieraliśmy stronę wizyjną przedsięwzięcia. Na miejscu zainstalowaliśmy dwa ekrany diodowe (na potrzeby uroczystej gali i wieczornego koncertu), słupki z ekranów bezszwowych oraz około 12 plazm 55"-80". Na miejscu zapewnialiśmy również realizację z kamer.
Multimedia użyte podczas eventu:

Spotkanie prasowe z Justyną Kowalczyk, Warszawa, 2015

Techniczna obsługa konferencji sportowej.

W siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego zapewnialiśmy obsługę techniczną podczas konferencji prasowej z udziałem Justyny Kowalczyk. Podczas tej konferencji Justyna Kowalczyk prezentowała swojego nowego sponsora grupę Santander Bank. Do naszych zadań należało zapewnienie oprawy multimedialnej wydarzenia, tj.: nagłośnienia, oświetlenia, wizji, aparatury do tłumaczeń symultanicznych.
Multimedia użyte podczas eventu:

Realizacja wizji podczas warszawskiej konwencji Platformy Obywatelskiej, Warszawa, 2015

Obsługa systemów realizacji wizji Coolux wraz z diodą PixelArt HD2.

W warszawskim centrum Expo XXI zapewnialiśmy pełną obsługę multimedialną podczas konwencji Platformy Obywatelskiej. Na potrzeby wydarzenia użyliśmy 66m2 najdrobniejszego ekranu diodowego w Polsce (ekran diodowy PixelArt HD2 /to nie był ekran diodowy P3.9mm ;-). Z tego ekrany zbudowaliśmy kilka mniejszych ekranów, które były zarówno podwieszane jak i montowane na scenie. Całość była obsługiwana przez system realizacji wizji, mediaserwer Coolux z czterama wyjściami FullHD. Dodatkowo użyte akcesoria to sendery, miksery, transmisja światłowodowa, itp. Tradycyjnie przekaz z wydarzenia był "na żywo" transmitowany do internetu. Całość prezentowała się niesamowicie nowocześnie i profesjonalnie. Dziękujemy.
Multimedia użyte podczas eventu:

Techniczna obsługa konferencji i spotkania firmowego, Wrocław, 2015

Projektory Barco, oświetlenie, nagłośnienie, realizacji wizji.

Spotkanie firmowe zostało podzielone na dwie części. Pierwsza z nich - konferencja - miała miejsce w jednym z wrocławskich hoteli. Druga - uroczysta gala - w Zamku Topacz. Podczas konferencji zapewnialiśmy projekcję z projektora Barco (szerokość 10m), pełną realizację wizji, światła (beam, spot, wash, konsola), nagłośnienia. Na miejscu byliśmy również odpowiedzialni za realizację video z kilku kamer. Po dwudniowej konferencji nadszedł czas na obsługę uroczystej gali. Zapewnialiśmy podwieszane konstrukcje sceniczne, światło, nagłośnienie(obsługa zespołu).
Multimedia użyte podczas eventu:

Techniczna obsługa spotkania firm pożyczkowych, Warszawa, 2015

W tym roku spotkanie organizowane przez BIK odbyło się w Vitkac'ym.

Ekipa Visau odpowiedzialna była za oprawę oświetleniową konferencji oraz realizację wizji. Na miejscu zainstalowaliśmy ruchome głowy Spot700, listwy Led oraz lampy ETC. Elementem dodatkowym była aplikacja dedykowana "Zadaj pytanie prelegentowi" obsługiwana na ponad 40 tabletach. Rozwiązanie to zapewniło stałą interakcję pomiędzy uczestnikami a prowadzącymi.
Multimedia użyte podczas eventu:
Sprawdź aktualne oferty pracy w Visau