UWAGA! System do realizacji wizji mediaserwer Coolux 4x DVI (FullHD) - dostępny w naszym magazynie.
Zadzwoń! - doradzimy Ci jak wykorzystać go na Twoim evencie. Kontakt: 795-525-795, biuro@visau.pl
UWAGA! Nowości multimedialne: ekran diodowy PixelArt HD2 - 211m2, stół multimedialny 65", interaktywne głosowania dla ponad 1.000 osób.
ZAPRASZAMY do składania zamówień. Kontakt: tel. 22 243-08-68, biuro@visau.pl
Wybór i wycena obsługi
Wybrano: 0 produktów
biuro@visau.pl +48 22 243-08-68

Nasze realizacje

Przedstawiamy Państwu nasze wybrane realizacje, w których uczestniczyliśmy jako firma obsługująca konferencje, głosowania bezprzewodowe oraz tłumaczenia symultaniczne.

Konferencja firmowa dla firmy Grupa Azoty, Tarnów, 2015

Tym razem zapewnialiśmy ekran diodowy PixelArt HD2 na spotkaniu w firmie Grupa Azoty.
Multimedia użyte podczas eventu:

Prezentacja "ramówki" TVN Style, Warszawa, 2015

Obsługa multimedialna konferencji dla stacji telewizyjnej TVN Style.

Prezentacja jesiennej ramówki stacji telewizyjnej TVN Style to oczekiwanie wydarzenie w show biznesie. Zostaliśmy zaproszeni do obsługi wizji podczas tego wydarzenia. Do naszych obowiązków należało zapewnienie ekranu diodowego PixelArt HD2 oraz realizacja wizji.
Multimedia użyte podczas eventu:

250-lecie marki Hennessy, Warszawa, 2015

Kompleksowa obsługa techniczna spotkania firmowego.

Nie sposób opisać ten event. Niezwykłe okazja (250-lecie marki Hennessy), niezwykłe miejsce (Pałac Sobańskich), niezwykły scenariusz, niezwykła scenografia i niezwykłe multimedia ;-)) To projekt, z którego jesteśmy bardzo dumni. Uczestniczyliśmy w projekcie od samego początku, mieliśmy okazję zarówno dopasować multimedia do przedstawionych założeń, jak również doradzić inne rozwiązania. Ta współpraca była dla nas bardzo satysfakcjonująca. Na evencie zainstalowaliśmy 30m2 ekranu diodowego PixelArt HD2. Nowością był tutaj pasek z diody umieszczony na froncie sceny, dodatkową projekcję synchroniczną zapewniał projektor Barco HDX20. Nagłośnienie, które używaliśmy podczas eventu musiało być zgodne z riderami wykonawców, jak również spełnić podstawowe wymogi konferencyjne. Światło, tym razem oświetlało nie tylko wnętrza Pałacu Sobańskich ale także jego część ogrodową. Niespodzianka! Przyjrzyjcie się zdjęciom i zwróćcie uwagę na starą książkę - chapeau bas dla wykonawcy książki, my zajęli
Multimedia użyte podczas eventu:

Multimedialna event dla kandydatów do pracy, Toruń, 2015

czyli jak w ciekawy sposób przeprowadzić rekrutację ;-)

Jeden z naszych klientów, w bardzo ciekawy sposób, postanowił pozyskać kandydatów do pracy w swojej firmie. Zorganizował multimedialny event, na którym w niestandardowy sposób, kandydaci mogli pochwalić się swoimi umiejętnościami. Miejsce eventu podzielona na kilkanaście stref. W każdej strefie znajdowała się inna aktywność. I tak, np. można było stanąć na tle greenboxa i zostać prezenterem telewizyjnym. Na potrzeby eventu stworzyliśmy kilka dedykowanych aplikacji na tablety i komputery. Całość została tak przygotowana, aby uczestnicy mogli "na żywo" obejrzeć wyniki na ekranie diodowym. Podczas eventu zapewnialiśmy również: światło, nagłośnienie, operatorów kamer, greenbox, aplikacje dedykowane.
Multimedia użyte podczas eventu:

Konwencja polityczna Janusza Palikota, Lublin, 2015

Ekrany diodowe PixelArt, streaming do internetu, realizacja video.

W Lublinie odbyła się konwencja polityczna kandydata na prezydenta - Janusza Palikota. Ekipa Visau odpowiadała za multimedia podczas tego spotkania. Zainstalowaliśmy ponad 28m2 ekranów diodowych, zapewniliśmy kilku operatorów kamer oraz byliśmy odpowiedzialni za streaming i realizację wizji.
Multimedia użyte podczas eventu:

Stoisko targowe dla Airport Kraków, Aberdeen, 2015

Routes Europe 2015 spotkanie lotnicze

Airport Kraków to najprężniej rozwijające się lotnisko w Polsce. To właśnie na tym stoisku, w szkockim Aberdeen, instalowaliśmy ekran diodowy PixelArtHD2. Oryginalny projekt stoiska i jakość ekranu diodowego PixelArt HD2 wzbudziłą duże zainteresowanie wśród wystawców i odwiedzających.
Multimedia użyte podczas eventu:

Konkurs barmański Bacardi, Praga, 2015

Ekran diodowy P2, nagłośnienie, światło, czyli kompleksowa techniczna obsługa eventu.

W wyjątkowym miejscu jakim jest Pałac Lobkowicz w Pradze, odbywał się polsko-czeski konkurs barmański Bacardi. Byliśmy odpowiedzialni za kompleksową obsługę tego wydarzenia. Do naszych zadań należało zapewnienie oświetlenia (Robe Pointe, Wash Ringo, PixelArt LedWall, lampy profilowe), nagłośnienia oraz ekranu diodowego PixelArt HD2.
Multimedia użyte podczas eventu:

Region Silesia na targach inwestycyjnych, Cannes, 2015

Ekrany bezszwow, ekrany dotykowe, przygotowanie contentu.

W marcu odwiedziliśmy słoneczne Cannes. Zapewnialiśmy multimedia na stoiska targowe podczas targów inwestycyjnych. Do naszych zadań należała instalacja ekranów bezszwowych (wraz z przygotowaniem contentu) oraz ekranów dotykowych.
Multimedia użyte podczas eventu:
Sprawdź aktualne oferty pracy w Visau