Wybór i wycena obsługi
Wybrano: 0 produktów
biuro@visau.pl +48 22 243-08-68

Wynajem laptopów, wypożyczalnia notebooków

Proponujemy Państwu wynajem nowoczesnych i wydajnych laptopów o uniwersalnych konfiguracjach i jednakowym wyglądzie. Wypożyczalnia laptopów na szkolenia, wynajem laptopów na konferencje i targi.

Wypożyczamy laptopy dostosowane do Twoich potrzeb

Visau wynajmuje eleganckie i niezawodne laptopy, które znakomicie sprawdzają się podczas szkoleń, prezentacji lub innego ważnego dla Ciebie wydarzenia biznesowego. Nasza wypożyczalnia dysponuje kilkoma konfiguracjami laptopów, w zależności od Twoich potrzeb.

Wynajmujemy laptopy w kilku konfiguracjach

Wynajem laptopów w podstawowej konfiguracji

Proponujemy Państwu wypożyczenie notebooków o następujących minimalnych parametrach:


Matryca 15,4
Procesor Intel Celeron 550 2.0 GHz lub Dual Core
Pamięć RAM 2 GB
Karta graficzna Intel zintegrowana
Dysk twardy 220 GB
Interfejs:USB 2.0, Wi-Fi, LAN


Cechy laptopa Idealny do prac biurowych Znakomity do przeprowadzania szkoleń z programów biurowych Bezprzewodowy internet WiFi, Duża czytelna matryca Elegancki wygląd laptopa,

Wynajem laptopów w konfiguracji medium

Laptopy klasy średniej możecie Państwo wypożyczyć w następującej konfiguracji:


Matryca 15,4
Procesor Intel Core 2 Duo 2 GHz lub Intel Core i5,
Pamięć RAM 4 GB,
karta graficzna zintegrowana,
dysk twardy min. 220 GB,
Interfejs:USB 2.0, Wi-Fi, LAN


Cechy laptopa Idealny do prezentacji Doskonały do prezentacji grafik i filmów Znakomity do przeprowadzania szkoleń z programów biurowych Bezprzewodowy internet WiFi,

Wynajem laptopów klasy Pro

Laptopy najwyższej klasy Pro można wypożyczyć w następującej konfiguracji:


Matryca 15,4
Procesor Intel Core i5 lub i7 Pamięć RAM 8 GB, Karta graficzna NVIDIA GeForce, Dysk twardy 500GB, Interfejs: 2 x USB 2.0 i 3.0, Wi-Fi, LAN, HDMI


Cechy laptopa Świetnie nadaje się do profesjonalnych prezentacji Duża moc profesora Duża wydajność dzięki 8 GB RAM Lekki i elegancki, Idealny do szkoleń z programów graficznych czy projektowych jak np AutoCad Wykorzystywany podczas turniejów gier komputerowych

Każdy laptop wypożyczany jest w zestawie z zasilaczem i estetyczną myszką.

Stan techniczny wypożyczonych laptopów

Przywiązujemy dużą wagę do stanu technicznego naszych komputerów. Wynajęty sprzęt komputerowy jest każdorazowo sprawdzany przed wydaniem go naszym Klientom. Za każdym razem otrzymujecie Państwo laptop całkowicie wyczyszczony z wszelkich danych oraz ze świeżo zainstalowanym system. Dodatkowo w dbałości o estetykę wynajmowanego sprzętu czyścimy nasze laptopy z wszelkich fizycznych zabrudzeń.

Wynajem laptopów wraz z oprogramowaniem

Każdy z wypożyczonych notebooków ma zainstalowany w 100% sprawny i legalny system Windows. Do wyboru proponujemy Państwu starszy system Windows XP oraz będący obecnie standardem Windows 7. Każdy z proponowanych Państwu systemów to wersje Pro czyli posiadające wszystkie niezbędne funkcje. Na życzenie naszego klienta możemy również zainstalować wersję angielską systemu Windows.
Z racji tego, iż jesteśmy partnerem firmy Microsoft, nasze oprogramowanie spełnia wszelkie formalne wymogi legalnego wypożyczenia.
Do wypożyczonych laptopów proponujemy również pakiet aplikacji biurowych Microsoft Office. Zawiera on m.in. najbardziej przydatne programy typu Ms Word, Ms Excel oraz Power Point przydatne przy szkoleniach i prezentacjach. Możecie Państwo wybierać spośród pakietu Ms Office 2003, 2007 lub 2010. System na wynajętych laptopach posiada również najnowszą wersję przeglądarki internetowej Explorer, program Adobe Reader oraz kodeki niezbędne przy odtwarzaniu filmów w różnych formatach.
Do wynajętych laptopów posiadających system Windows i pakiet Office może Państwo zlecić nam doinstalowanie innych niezbędnych programów (pod warunkiem możliwości ich legalnego wykorzystania). Do każdego wypożyczonego laptopa macie Państwo uprawnienia administratora, nie wprowadzamy również żadnych haseł. Dlatego można w każdym z nich bez żadnego problemu dokonywać niezbędnych zmian według Państwa potrzeb.
Zawsze służymy pomocą - nasz klient może liczyć w każdej sytuacji na nasze wsparcie.

Dostawa i transport wynajętych laptopów

W cenie wynajmu notebooków zawarty jest również ich transport. Do wyboru macie Państwo dwie możliwości dostawy i odbioru wynajętego sprzętu:
  • Osobiście dostarczamy wynajęte laptopy, na życzenie naszego klienta rozkładamy je i podłączamy w wyznaczonych miejscach. Szczególnie polecamy tę formę przy większej ilości sprzętu
  • Wypożyczone laptopy wysyłane są do Państwa kurierem. Dostarczane są dzień przed szkolenie/eventem i odbierane dzień po jego zakończeniu.
Wypożyczone laptopy transportowane są w specjalnie przeznaczonych do tego skrzyniach. Notebooki są w nich odpowiednio zabezpieczone przed mechanicznymi uszkodzeniami. Skrzynki zaopatrzone są w kółeczka i wysuwane rączki, dzięki czemu są łatwe w transporcie.
Laptopy dostarczane do Państwa kurierem również pakowane są w bezpieczne skrzynki. W skrzynkach prócz notebooków znajdziecie Państwo plastikowe torby z etykietami zwrotnymi, dzięki czemu odesłanie do nas laptopów nie stanowi żadnego problemu.

Dodatkowe urządzenia peryferyjne

Prócz wynajęcia samych laptopów możecie Państwo skorzystać również z dodatkowego sprzętu przydatnego podczas różnych szkoleń, konferencji i eventów. Oto co proponujemy:
  • Modemy GSM czyli mobilny dostęp do internetu. Urządzenie wyposażone w kartę SIM podłączane do laptopa poprzez port USB.
  • Routery, switche czyli urządzenia do łączeni lub dzielenia sieci. Za pomocą routera WiFi można stworzyć sieć bezprzewodową.
  • Prezentery czyli urządzenia niezbędne przy każdej prezentacji. Służą do przewijania slajdów, posiadają wbudowany wskaźnik laserowy.
  • Listwy i Kable - Do wynajętych laptopów wypożyczamy również listwy zasilające, dzięki czemu nie musicie się Państwo martwić o przedłużacze i wolne gniazdka elektryczne. Prócz tego proponujemy także wszelkiego rodzaju przewody (HDMI, VGA, ethernet etc.), które umożliwiają podłączenia laptopa do projektora, ekranu lub do sieci.
Sprawdź aktualne oferty pracy w Visau