Wybór i wycena obsługi
Wybrano: 0 produktów
biuro@visau.pl +48 22 243-08-68

Wynajem projektorów multimedialnych - obsługa konferencji

Wypożyczamy projektory multimedialne o różnej skali świecenia. Wynajmujemy projektory na konferencje, szkolenia, gale, do sal wykładowych i na wszelkiego rodzaju eventy.

Wynajem projektorów multimedialnych na różne eventy

Wynajem projektorów multimedialnych to nowoczesny i atrakcyjny sposób prezentacji obrazu na dużej powierzchni. Wypożyczamy projektory o różnej skali świecenia w zależności od potrzeb naszych Klientów:
Wynajem projektorów na konferencje i głosowania
Wynajem projektorów na konferencje i głosowania. Obraz z wynajętych projektorów widoczny jest na ekranach projekcyjnych.
Wynajem projektorów w zależności od przeznaczenia
 • Wynajem projektorów biurowych 2000 - 2600 ANSI
  Są to uniwersalne projektory o wystarczającej jasności świecenia aby przeprowadzić szkolenie lub konferencje na średniej lub małej wielkości sali wykładowej. Najlepiej pasuje do niego ekran projekcyjny o wymiarach 180 x 180 cm. Wypożyczany w poręcznej torbie, razem z kablem zasilającym i VGA
  Cechy
  - nieduży i poręczny
  - przeznaczony do niedużych sal konferencyjnych
  - podłączenie do laptopa po kablu VGA
 • Wynajem projektorów 3300 ANSI
  Projektory o rozdzielczości 1024 x 768 i jasnością światła 3300 ANSI lumenów dają obrazy jasne i nasycone - idealne do prezentacji szkoleniowych. Obraz widoczny jest nawet w niezbyt zaciemnionych pomieszczeniach. Projektor wypożyczamy w poręcznej torbie, razem z kablem zasilającym i VGA
  Cechy
  - duża jasność obrazu 3300 ANSI
  - przeznaczony do średniej wielkości sal konferencyjnych
  - podłączenie do laptopa po kablu VGA
 • Wynajem projektorów 4000 ANSI
  Przenośne projektory Panasonic o rozdzielczości 1024 x 768 pikseli XGA, dysponują imponującą siłę światła 4000 ANSI lumenów. Model został zaprojektowany by wyświetlać, jasne, nasycone i czyste obrazy do prezentacji biznesowych i edukacyjnych. Projektor wypożyczamy w poręcznej torbie, razem z kablem zasilającym i VGA
  Cechy
  - duża jasność obrazu
  - przeznaczony do średniej wielkości sal konferencyjnych
  - podłączenie do laptopa po kablu VGA
 • Wynajem projektorów 4500 ANSI
  To wysokiej klasy projektory o równomiernej jasności świecenia i znakomitym kontraście. Polecamy go do świecenia na ekrany ramowe o wielkości 3x2 m lub 4x3 m. Sprawdza się nawet przy dużych salach konferencyjnych. Niemniej jednak warto zapewnić przynajmniej minimalne zaciemnienie. Cechy
  - z przeznaczeniem na ekrany ramowe
  - przeznaczony do dużych sal konferencyjnych
  - podłączenie do laptopa po kablu VGA
 • Wynajem projektorów 4000 ANSI FULLHD
  Ten profesjonalny projektor wyświetla szczegółowe, czyste i jasne obrazy. Idealne nadaje się do różnych rodzajów projekcji łącznie z reklamami, medycyną czyli wszędzie tam gdzie liczy się jakość szczegółów.
  Cechy
  - super jakość obrazu - Full HD 1080p - 4000 ANSI lumenów
  - przeznaczony do dużych sal konferencyjnych
  - możliwość podłączenia po HDMI
 • Wynajem projektorów 12000 ANSI z wymienną optyką
  Profesjonalny projektor SANYO oferuje jasność 12.000 ANSI. Jest to wystarczająca moc do oświetlenia dużego ekranu ramowego np o wymiarach 6 x 4m. W projektorze zastosowana technologię QuaDrive, co pozwala uzyskać nawet o 20 procent większą przestrzeń barw. Do projektora wypożyczamy w zestawie wymienne obiektywy co pozwala uzyskać np szerokokątny obraz.
  Cechy
  - Jasność wystarczająca do wyświetlenie obrazu na ekranie 6x4m
  - przeznaczony na scenę oraz do dużych sal galowych
  - podłączenie po kablu VGA, DVI
 • Wynajem projektorów Barco Full HD do 40.000 ANSI z wymienną optyką
  Projektory multimedialne dla szczególnie wymagających klientów. Projektory FullHD Barco o jasności od 16.000-40.000ANSI. Projektory Barco z wymienną optyką. Możliwość łączenia obrazu (blending). Wykorzystywane do np. mapingu.
Przed wypożyczeniem projektora chętnie służymy pomocą przy wyborze odpowiedniego sprzętu dostosowanego do sali jaką Państwo dysponujecie.

Montaż i podłączanie wynajętych projektorów

Wypożyczając od nas projektowy możecie Państwo zamówić również usługę instalacji sprzętu.

Na co zwracać uwagę przy instalacji projektora?
Bardzo istotne jest jego prawidłowe ustawienie względem powierzchni projekcyjnej - wynajęty projektor powinien stać wobec niej jak najbardziej równolegle. Im większy kąt świecenia, tym trudniej ustawić prawidłowo obraz. Drugim ważnym elementem jest odległość projektora od powierzchni projekcyjnej. Tu zasada jest prosta - im projektor jest dalej od ekranu tym wielkość obrazu jest większa. Należy jednak pamiętać o tym, że projektor nie może stać za blisko ekranu. Przykładowo - aby uzyskać jasny i ostry obraz na typowym ekranie biurowym 180x180 cm projektor o mocy 2600 ANSI powinien stać w odległości ok. 2,5 - 3m.

Projektor można ustawić z przodu lub z tyłu ekranu projekcyjnego. Te, które mogą Państwo od nas wypożyczyć posiadają powierzchnie do przedniej jak i do tylnej projekcji. Projektor można podłączyć do laptopa lub innego urządzenia przez kabel VGA lub rzadziej HDMI. Najczęściej projektor sam wykryje podłączone urządzenie i dostosuje odpowiednią rozdzielczość.
Przy wynajmie projektora należy pamiętać o odpowiednim zaciemnieniu pomieszczenia i doborze odpowiedniego ekranu projekcyjnego.

Transport wypożyczonych projektorów

Projektory wypożyczamy w poręcznych torbach. Mogę je Państwo odbierać bezpośredni o z naszej firmy lub możemy je Państwu dostarczyć osobiście lub kurierem. Jeśli wynajęty projektor jest wysyłany kurierem, umieszczany jest w specjalnej skrzynce transportowej.

Akcesoria do wynajętych projektorów multimedialnych

 • Wynajem Ekranów projekcyjnych - do każdego projektora proponujemy odpowiednio dobrany ekran projekcyjny (ekrany opisane są w innym dziale)
 • Wynajem pilotów - do każdego projektora wypożyczamy również piloty
 • Wynajem prezenterów i wskaźników - posiadamy również niezwykle przydatne podczas prezentacji prezentery z wbudowanym laserowym wskaźnikiem
 • Statywy - proponujemy również regulowane statywy pod projektor
 • Wymienna optyka - czyli różne obiektywy do projektora 12000
 • Okablowanie - przy dużej odległości projektora od źródła obrazu możemy Państwu zaproponować kable VGA o długości 5 - 20 m.
Sprawdź aktualne oferty pracy w Visau